Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
22
lutego

Specjalna oferta na warsztaty piłkarskie w Krakowie!

Dodane 22.02.2015 przez TrainerPRO

 

Już w najbliższy piątek rozpocznie się IX odsłona niestandardowych warsztatów piłkarskich Marcina Gabora (Kraków, 27-28.02), odbywających się zwyczajowo pod nazwą "Piłka nożna - poznaj ją od nowa". Na ostatniej prostej mamy doskonałą ofertę dla zainteresowanych udziałem w najbliższym spotkaniu szkoleniowym.

Podczas warsztatów dogłębnie poruszana jest, jak również precyzyjnie wyjaśniana, kwestia problemów polskiej piłki. Trener Gabor umożliwia spojrzenie na futbol od absolutnie fachowej strony, pomagając faktycznie zrozumieć wszelkie sportowe zależności piłki nożnej i zbudować prawdziwie merytoryczną świadomość jej postrzegania. Przedstawia autorską filozofię piłkarską, szczegółowo prezentuje zagadnienia strategii, taktyki oraz organizacji gry - udowadniając, że to najważniejsze aspekty tej dyscypliny sportu. Ponadto prelegent omawia tematykę analizy taktycznej, interpretacji boiskowych sytuacji oraz następstw pojedynczych zdarzeń.

Szczegółowe informacje na temat najbliższych warsztatów znajdują się tutaj: IX edycja warsztatów piłkarskich "Piłka nożna - poznaj ją od nowa" - Kraków, 27-28.02.

Uczestnictwo w przedsięwzięciu, któremu Marcin Gabor dał początek w 2010 roku, stanowi jeden z najważniejszych elementów edukacyjnej drogi, przygotowanej dla Trenerów przez markę TrainerPRO. Opisywane warsztaty pozwalają niesamowicie poszerzyć wiedzę merytoryczną, na nowo ukierunkować sposób myślenia futbolowego, jak również zweryfikować własny system wartości piłkarskich. Wielu Trenerów skorzystało już z tej szansy, biorąc udział w warsztatach dwukrotnie, a nawet trzykrotnie.

Wszyscy szkoleniowcy, którzy w dniach 27-28.02 wcielą się w rolę słuchaczy, otrzymują również opust w wysokości 20% na rejestrację w bazie danych marki TrainerPRO.

Do rozdysponowania pozostały nam dwa ostatnie miejsca. Z tego powodu, przygotowaliśmy specjalną ofertę rabatową. Na hasło "trainerpro.pl" przyznajemy następujące zniżki:

  • pojedyncze zgłoszenie - 30% rabatu
  • zgłoszenie dwóch osób - 40% rabatu dla każdego z Uczestników

Rezerwacje przyjmowane są pod adresem biuro@trainerpro.pl.

Zapraszamy na spotkanie warsztatowe z Marcinem Gaborem!

 

Warto również zapoznać się z pełną gamą możliwości rozwoju szkoleniowców, proponowaną przez agencję analityczno-doradczą. Szczegóły prezentujemy w następującym tekście: "Edukacja Trenerów według TrainerPRO".

Powrót

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo