Idea projektu

Ewolucja

Marka TrainerPRO rozpoczęła swoją działalność w 2014 roku. Wówczas jako agencja edukacyjno-doradcza, z szerokim wachlarzem świadczeń dla Trenerów oraz Klubów/Akademii piłkarskich. Marcin Gabor powołał do życia nowatorskie w skali europejskiej przedsięwzięcie, które przez niemal siedem lat osiągnęło wiele sukcesów, podnosząc szerokie kompetencje Trenerów oraz pomagając w wielopłaszczyznowym rozwoju Klubów i Akademii, a jednocześnie stając się punktem odniesienia dla licznego grona osób funkcjonujących w piłce nożnej.

W 2021 roku przyszedł jednak czas na poważną zmianę strategiczną. Marcin Gabor zdecydował się na zmianę profilu marki, transformując TrainerPRO do projektu mającego na celu dostarczanie narzędzi, profesjonalizujących codzienną pracę Trenerów, Analityków, Dyrektorów ds. sportowych, Koordynatorów ds. szkolenia młodzieży, jak również osób zarządzających podmiotami piłkarskimi. Cechami wspólnymi wszystkich produktów jest kilka konkretnych elementów:

  • wszystkie produkty zostały wyselekcjonowane osobiście przez Marcina Gabora
  • kluczowe czynniki wyboru to jakość produktu, istotne zastosowanie w ramach rozwoju drużyny, Klubu, piłkarzy oraz profesjonalizm firmy partnerskiej
  • w ofercie znajdują się narzędzia pochodzące z piłkarskiej Europy, do których marka TrainerPRO w większości posiada wyłączność
  • TrainerPRO gwarantuje ceny niższe niż proponuje firma-matka

Na naszej stronie internetowej znajduje się także wybór webinarów, pula świadczeń doradczych, a także możliwość pomocy w organizacji stażu trenerskiego.

Edukacja

Wkrótce pojawi się informacja o stworzeniu przez Marcina Gabora jednostki edukacyjno-doradczej o zasięgu europejskim.