TrainerPRO rozpoczyna współpracę ze Stowarzyszeniem PASS

Miło jest nam poinformować o rozpoczęciu współpracy ze Stowarzyszeniem PASS, organizacji zrzeszającej Akademie oraz Szkółki piłkarskie z całej Polski. Zainaugurowana kooperacja oznacza, że wszystkie podmioty piłkarskie - reprezentowane przez stowarzyszenie - będą mogły korzystać z preferencyjnego wsparcia zarówno marki TrainerPRO, jak również KarrierePRO.

Stowarzyszenie PASS skupia obecnie kilkadziesiąt Akademii oraz Szkółek piłkarskich, trzymając pieczę nad liczbą kilkuset Trenerów i całą rzeszą osób zarządzających. Za główne aspekty działania należy uznać poprawienie zarządzania w Akademiach i Szkółkach, rozwój osób w nich zatrudnionych, pomoc w pozyskiwaniu środków na działalność, weryfikację przepisów i regulacji prawnych, budowanie pozytywnego wizerunku, a także integrację środowiska piłkarskiego.

- Stowarzyszenie PASS to niezależna organizacja. Celem Stowarzyszenia jest wspieranie rozwoju i profesjonalizacji w piłce nożnej, edukacja trenerów oraz właścicieli i osób zarządzających. Stowarzyszenie stanowi wsparcie dla Szkółek i Akademii w zakresie zarządzania, prawa, finansów czy marketingu. Integrując osoby zaangażowane w rozwój piłki nożnej dzieci i młodzieży, Stowarzyszenie buduje pozytywny wizerunek całego środowiska piłkarskiego.

- mówi Dominik Kajzerski, Koordynator Stowarzyszenia PASS.

Wszystkie podmioty - współpracujące z partnerskim stowarzyszeniem - otrzymają możliwość czerpania profitów ze współpracy z markami TrainerPRO oraz KarrierePRO na bazie bardzo dogodnych warunków. Pełna lista możliwości znajduje się na stronie internetowej Stowarzyszenia PASS. W przyszłości można się również spodziewać wspólnych projektów, podczas których marka TrainerPRO przejmie rolę edukacyjną.

- Od lat wdrażam nowatorski projekt piłkarskiej edukacji oraz profesjonalizacji piłki nożnej w wielu aspektach. A rozmowy ze Stowarzyszeniem PASS udowodniły mi, że warto podjąć współpracę, ponieważ wartość merytoryczna marki TrainerPRO, ale również dopiero co startującego przedsięwzięcia o nazwie KarrierePRO, jest przez naszego Partnera rozumiana i doceniana. A to warunek konieczny do naszego zaangażowania. Niezwykle ważny argument, przemawiający za współdziałaniem, stanowi idea działania stowarzyszenia. A ta jest szczytna, obliczona na niesienie pomocy ludziom funkcjonującym w piłce nożnej. Na różnych płaszczyznach i w czasem trudnych warunkach. A warto pamiętać, że profesjonalną piłkę można uprawiać wszędzie. Liczy się pasja, profesjonalizm, wiedza i właściwe rozumienie piłki nożnej.

- wyjaśnia powody współpracy Marcin Gabor, zarządzający markami TrainerPRO oraz KarrierePRO.

 

W kolejnych tygodniach i miesiącach będziemy informować o konkretnych projektach, realizowanych na bazie zainaugurowanej dziś kooperacji.