Zrozumieć TrainerPRO – część trzecia

Zapowiadaliśmy wczoraj rozjaśnienie zagadnienia finansowego w kontekście współpracy z marką TrainerPRO. Trzecią część odpowiedzi na pytania Trenerów w całości poświęcamy właśnie tematyce ekonomii.

6. Chciałbym, by pomogli mi Państwo znaleźć klub - w zamian za prowizję od miesięcznej pensji. Czy istnieje taka możlliwość?

Absolutnie nie! Marka TrainerPRO nie zajmuje się działalnością menedżerską, przypadkowym polecaniem szkoleniowców, czy "załatwieniem" posad na bazie znajomości. Nie pobieramy żadnych prowizji i nie chcemy wiedzieć, ile zarabiają wspierani przez naszą agencję Trenerzy. Współpraca - dotycząca wskazania Klubowi odpowiedniej kandydatury szkoleniowca - polega na długofalowym procesie weryfikacji Trenera, edukacji szkoleniowca oraz fachowym zbadaniu precyzyjnych potrzeb Klubu. Reasumując - jeśli Trener reprezentuje wysoki poziom merytoryczny, a jego detaliczna charakterystyka świetnie pasuje do Profilu Trenera i Kryteriów Wyszukiwania (wyznaczonych wraz z Klubem), wówczas taki Uczestnik naszej bazy danych może liczyć na przesłanie dossier Klubowi partnerskiemu. Innej możliwości nie przewidujemy, bowiem pozostałe rozwiązania należałoby sklasyfikować jako nieprofesjonalne. A marka TrainerPRO to absolutnie merytoryczna agencja. Poniesiony koszt za doradztwo, dotyczące znalezienia odpowiedniego pracodawcy, nie jest prowizją, a opłatą adekwatną do stosownej klasy rozgrywkowej.

7. Gdzie mogę znaleźć cennik usług?

Nigdzie nie zamieściliśmy cennika, zaś szczegółowe koszty podajemy w indywidualnych rozmowach z Trenerami oraz Klubami. Cena konkretnego świadczenia uzależniona jest od wielu czynników:

  • kwoty wyjściowej w danym momencie
  • wartości ewentualnie obowiązującej promocji
  • wysokości posiadanych rabatów
  • liczby pozyskiwanych usług
  • zaangażowania w promocję marki oraz polecania świadczeń innym Trenerom

Zapewniamy, że agencja TrainerPRO zawsze wychodzi naprzeciw potrzebom osób oraz podmiotów współpracujących, oferując preferencyjne warunki.

8. Czy opłaty są jednorazowe, a może cykliczne?

Jedyną cykliczną opłatą jest abonament roczny, który prolonguje obecność w bazie danych marki TrainerPRO i pozwala korzystać ze wszystkich przywilejów. Mamy na myśli projekty rozwijające merytorycznie Trenerów, profesjonalizujące ich codzienną pracę, a dostępne tylko dla szkoleniowców współpracujących. Ale także rabaty na wszelkie usługi agencji analityczno-doradczej. Pozostałe świadczenia wiążą się z jednorazowym kosztem.

Jeśli macie jakiekolwiek dodatkowe wątpliwości, napiszcie na adres biuro@trainerpro.pl. Odpowiemy rzetelnie na każde pytanie, związane z działalnością marki TrainerPRO.