Współpraca z marką TrainerPRO oczami Trenerów

W ciągu kilkunastu miesięcy funkcjonowania zgłosiło się do nas bardzo wielu Trenerów, ciekawych nowatorskiej idei marki TrainerPRO, a także poszukujących profesjonalnej drogi trenersko-szkoleniowego rozwoju. Liczne grono osób faktycznie rozpoczęło z nami kooperację, korzystając ze świadczeń agencji w przeróżnych konfiguracjach. Dzisiaj przedstawiamy krótkie wypowiedzi na temat dotychczasowego współdziałania, formułowane przez Trenerów doskonale znających realia kontaktu z naszą marką.

Ostatnio zaprezentowaliśmy trenerskie podsumowania współpracy na bazie usługi "Pomoc w organizacji stażu trenerskiego", zaś dzisiaj oddajemy głos szkoleniowcom, opisującym - nierzadko w krótkich, acz treściwych słowach - doświadczenia nabyte podczas współpracy z marką TrainerPRO.

  • Łukasz Truskowski

- Podsumowując te kilka miesięcy współpracy z marką TrainerPRO, uważam, że to był najlepszy krok do trenerskiego rozwoju. Już po analizie mojego arkusza mogłem poznać swoje słabe i mocne punkty, jak również uporządkować swoją wiedzę. Marka TrainerPRO otworzyła mi drzwi do uzyskania odpowiedniej wiedzy, która pozwoli na uzyskanie coraz wyższych uprawnień, a także na jak najlepsze zarządzanie zespołem. Kontakt z biurem jest doskonały. Na każde pytania, problemy czy zagadnienia jest natychmiastowa odpowiedź. Marka TrainerPRO zorganizowała też dla mnie staż trenerski w Kotwicy Kołobrzeg. Cały aspekt organizacyjny był na najwyższym poziomie, co pozwoliło mi się skupić tylko na sprawach sportowych. A kontakt z trenerem Gaborem za pośrednictwem Skype'a uważam za doskonały pomysł. Dzięki temu, można na osobności wyjaśnić wszystkie frapujące tematy.

Właśnie dlatego markę TrainerPRO proponuję każdemu trenerowi. A przede wszystkim trenerom, którzy dopiero zaczynają tę wspaniałą przygodę, aby już na samym początku poprawiać popełniane błędy.

  • Adam Ołowniuk

- Dotychczasowa współpraca była bardzo owocna. Dzięki uczestnictwu w warsztatach pogłębiłem swoją wiedzę, poznałem i w końcu (albo dopiero) zrozumiałem wiele podstawowych aspektów sztuki trenerskiej - systemy, strategie, taktyki, schematy i organizację gry. Dzięki doradztwu, uporządkowałem swój warsztat trenerski oraz - zainspirowany wizją trenera Gabora - wprowadziłem nowy system gry, oparty na jego przekonaniach. Żałuję, że tak późno skorzystałem z tych usług marki TrainerPRO, ponieważ to profesjonalna agencja, o czym świadczy sama osoba trenera Marcina Gabora i jego ogromne doświadczenie. Moim zdaniem, każdy początkujący (chociaż nie tylko) trener piłkarski powinien skorzystać z usług marki TrainerPRO. Warto!

  • Grzegorz Blicharski

- Cenię markę TrainerPRO za profejsonalizm w działaniu, sprawność i szybkość, z jaką otrzymuję odpowiedź na każde moje zapytanie. Ale przede wszystkim doceniam współpracę opartą na zaufaniu oraz szczerości.

  • Mateusz Nawój

- Po raz kolejny podczas współpracy marka TrainerPRO pokazała swój profesjonalizm oraz perfekcyjne podejście do tematu.

  • Damian Kozieł

- Współpraca z marką Trainer PRO była bardzo udana, pełen profesonalizm w działaniu i fachowa pomoc w każdym aspekcie organizowanego stażu.

Zachęcamy, by dołączyć do grona osób korzystających z naszego wsparcia. Wystarczy skontaktować się z biurem marki i poznać szczegóły.