W Krakowie opowiadaliśmy o roli bramkarza w zespole

Nominalnie warsztaty "Bramkarz jako ważna część zespołu" przewidziane zostały - w ramach programu "Edukacja Trenerów według TrainerPRO" - jedynie dla Trenerów zarejestrowanych w bazie danych marki. Jednak w roku 2016 otworzyliśmy spotkania edukacyjne dla wszystkich chętnych, z czego skrzętnie skorzystali Uczestnicy szkolenia w Krakowie (22.02).

Trenerzy z różnych zakątków kraju przyjechali do "Grodu Kraka", by poznać zapatrywania Trenera Rafała Skórskiego - naturalnie, spójne z ideą marki TrainerPRO - na postrzeganie roli bramkarza, umiejscowienie zawodnika na tej pozycji w systemie gry zespołu, przełożenia zespołowych założeń taktycznych na trening golkipera, nowatorskie podejście do zagadnień ustawiania, poruszania oraz reakcji, a także długofalowy proces prowadzenia bramkarza w procesie treningowym i pozaboiskowym, analizę gry piłkarza w tej roli oraz stereotypowe podejście do oceny występów bramkarza. Po raz kolejny prelegent przekazał spory zasób wiedzy, podanej w sposób niezwykle klarowny - pozwalający spokojnie zrozumieć każdy przedstawiany aspekt.

Ważnym elementem spotkania warsztatowego, organizowanego przez markę TrainerPRO, jest interakcja z prowadzącym. Trener Skórski animuje Uczestników do współpracy, zadaje grupie pytania, namawia do aktywności. A potem tłumaczy wszystkie pojawiające się wątpliwości, dzięki czemu utrzymywany jest nie tylko wysoki poziom koncentracji, ale także wszyscy obecni nie mają obaw przed sformułowaniem zapytania.

Cieszy nas, że określona grupa szkoleniowców poprawnie interpretuje przesłanie agencji analityczno-doradczej, związane z warsztatami "Bramkarz jako ważna część zespołu". Szkolenie nie jest przeznaczone tylko dla Trenerów Bramkarzy, lecz również dla Trenerów pracujących z całym zespołami, ponieważ każdy szkoleniowiec powinien posiadać pełną świadomość w kwestii omawianego zagadnienia. A również sporą część przekazywanej wiedzy.

Przedstawiamy opinię na temat odbytych w Krakowie warsztatów, przesłaną przez jednego z Uczestników:

  • Mateusz Nawój

- Jestem bardzo szczęśliwy, że udało mi się w końcu trafić na odpowiednich ludzi i markę TrainerPRO. Państwa warsztaty pomogły mi dowiedzieć się bardzo wiele o sprawach, których wczesniej nie mialem okazji poznać. Żaden filmik w Internecie nie pokaże tego, jakie naprawdę popełniamy błędy - jako trenerzy czy zawodnicy, czy nie pozwoli stać się lepszym trenerem.

Informacje pojawiające się podczas szkolenia są bardzo przydatne, a przekazywane w sposób jasny i zrozumiały. Jeszcze wspomnę słowo na temat wykładowcy - Pana Rafała Skórskiego. Nie wyobrażam sobie lepszego prowadzącego tych warsztatów. To człowiek z ogromnym doświadczeniem i nowoczesnym pomysłem na prowadzenie zawodników. Polecam serdecznie szkolenie wszystkim. Warto inwestować w siebie i przy okazji szkolić zawodników w prawidłowy, skuteczny, nowoczesny sposób.

Na koniec dziękujemy firmie "CMI - kredyty, hipoteki, inwestycje" za udostępnienie sali wykładowej oraz kolejne wsparcie w organizacji naszego wydarzenia edukacyjnego.

Wkrótce na stronie internetowej pojawi się kalendarz najbliższych warsztatów - warto regularnie odwiedzać naszą witrynę.