TrainerPRO 2.0

Marka TrainerPRO została oficjalnie powołana do życia przez Marcina Gabora wraz z początkiem grudnia 2014 roku. Po kilku latach dokonaliśmy delikatnego liftingu świadczeń merytorycznych, wprowadziliśmy kilka nowych produktów, zmieniliśmy szatę graficzną witryny na absolutnie nowoczesną, a ponadto pozyskaliśmy kolejnych Współpracowników. TrainerPRO 2.0 staje się faktem.

Baza ideowa agencji analityczno-doradczej opiera się autorskim projekcie piłkarskiej edukacji, podniesieniu poziomu w licznych obszarach merytorycznych oraz profesjonalizacji europejskiej piłki nożnej. W ramach kryteriów ogólnych koncentrujemy się na następujących kompleksach tematycznych:

  • autorska koncepcja rozwoju Trenerów oraz Analityków
  • wielopłaszczyznowa edukacja kandydatów na Trenerów i Analityków
  • restrukturyzacja, rozwój oraz profesjonalizacja Klubów, Akademii oraz Szkółek piłkarskich w kontekście sportowym i organizacyjnym
  • wprowadzanie procesu "Planowego doboru Trenerów"

 

Już sama treść powyższych informacji pokazuje, że marka TrainerPRO jest przedsięwzięciem całkowicie nowatorskim na skalę Europy. Tak było na początku funkcjonowania agencji, tak jest również dzisiaj. Dlatego zachęcamy wszystkich do zapoznania się z informacjami dotyczącymi idei projektu, jak również z precyzyjnym przedstawieniem poszczególnych usług i produktów, które znajdują się pod przyciskami "Dla Trenera" oraz "Dla Klubu". Ze względu na poczynione korekty w naszym portfolio, rozbudowanie i przedefiniowanie pewnej części oferty, ponowne dogłębne potraktowanie naszej strony internetowej okaże się nieoceonione. Dla osób dopiero rozpoczynających przygodę z TrainerPRO jest to - oczywiście - lektura obowiązkowa, aby poznać nas bliżej.

Całkowitą nowość stanowi dział pod tytułem Biuro trenera/analityka. Znalazły się tutaj wszystkie organizowane przez nas wydarzenia edukacyjne, umieściliśmy w tej sekcji również staże trenerskie oraz świadczenia doradcze. Dodaliśmy też - wyselekcjonowane i przetestowane przez Marcina Gabora - produkty oraz usługi naszych Partnerów. W ten sposób uwypukliliśmy elementy portfolio, które udostępniamy zarówno dla osób zarejestrowanych w naszej bazie danych, jak i wszystkich pozostałych, zamierzających korzystać z naszego fachowego wsparcia.

Przez cztery lata obecności na rynku piłkarskim zbudowaliśmy silną markę, zyskaliśmy renomę i zaufanie. Dzięki temu, notujemy stały wzrost zainteresowania naszym wsparciem. Zapraszamy, by stać się częścią naszego sukcesu!