Profesjonalne statywy KARO SportSystems jako Usługa Partnerska!

Z przyjemnością informujemy o kolejnym niezwykle istotnym posunięciu marki TrainerPRO. Na mocy rozpoczętej współpracy z niemiecką firmą KARO SportSystems oferujemy - w ramach "Usługi Partnerskiej" dla Klubów i Trenerów - profesjonalne statywy wraz z kamerą, służące do nagrywania jednostek treningowych oraz meczów z odpowiedniej perspektywy. Perspektywy umożliwiającej fachową analizę.

Marka TrainerPRO otrzymała status "Ekskluzywnego Partnera firmy KARO SportSystems w Polsce", co oznacza wyłączność na doradztwo oraz sprzedaż statywów produkcji naszego Partnera Merytorycznego (na terenie kraju). Cieszymy się z ogromnego zaufania, które zostało zbudowane na podstawie wysokiego poziomu merytorycznego oraz profesjonalizmu agencji, jak również wiarygodności oraz rozległym kontaktom Marcina Gabora w Niemczech.

- Jestem niezmiernie zadowolony z faktu rozpoczęcia współpracy. Firma KARO SportSystems zaprojektowała wysoki statyw zgodnie z wytycznymi analityków reprezentacji Niemiec. Zresztą, Niemiecki Związek Piłki Nożnej do tej pory zakupił aż dziewięć zestawów, wyposażając nie tylko pierwszą reprezentację mężczyzn i kobiet, ale także kadry młodzieżowe. Do tego analizę taktyczną oraz szkoleniową jednostek treningowych i meczów sprofesjonalizowała wiele Klubów z poziomu 1. Bundesligi, a także 2. Bundesligi, 3. Ligi. Sprzęt zamówiły również Związki Piłkarskie różnych landów czy inne instytucje. Polska - dzięki marce TrainerPRO - jest trzecim krajem, po Niemczech i Austrii, gdzie statywy otrzymują stałą formę ekspozycyjną. Wiele rozmów z właścicielami firmy, Markiem Rosenthalem i Thomasem Kaufholdem, pozwoliło dojść do wniosku, że owocna kooperacja jest możliwa, a profesjonalizm obu podmiotów łączy nasze cele. Przyznanie ekskluzywności mojej agencji stanowi wyraz zaufania, ale też docenienia wiedzy oraz wykonywanej pracy - reasumuje Marcin Gabor, zarządzający marką TrainerPRO.

- Pod koniec stycznia przebywałem w Stuttgarcie i przekonałem się na własnej skórze, że statywy - tworzone przez firmę KARO SportSystems - to absolutnie najwyższy europejski standard wykonania i funkcjonalności. W mojej pracy trenersko-szkoleniowej na pewno używałbym takiego statywu, ponieważ obraz nagrany w wysokiej jakości strukturalnej - z odpowiedniej perspektywy, uzyskanej 10-metrową wysokością umiejscowienia kamery - i wizualnej pozwala na profesjonalną analizę boiskowych działań. Zarówno podczas treningów, jak i meczów. Łatwość rozłożenia sprzętu i obsługi, spektrum obserwacyjne, dostęp do ciągłej kontroli nagrania poprzez monitor ciekłokrystaliczny, możliwość dowolnego ustawienia sprzętu, łatwego transportu pomiędzy boiskami oraz na wyjazdy czy obozy przygotowawcze, uniezależnienie od infrastruktury czy pogody. Wszystkie te, a także wiele więcej, atutów przekonuje mnie do korzystania z prezentowanych statywów. Mam nadzieję, że w Polsce zostanie dostrzeżona potrzeba posiadania narzędzia profesjonalizującego działania analityczne - tłumaczy Trener Gabor.

Istotne jest podkreślenie adresatów naszej propozycji. Naszą ofertę kierujemy do Klubów, Związków piłkarskich, Hoteli organizujących obozy piłkarskie, Uczelni sportowych i Trenerów. Wprowadzenie możliwości nabycia statywów KARO SportSystems do portfolio Usług Partnerskich implikuje dwie dodatkowe korzyści dla potencjalnych odbiorców. Po pierwsze, proponujemy cenę niższą do oryginalnej. Po wtóre, wszelkie konsultacje odbywają się za pośrednictwem marki TrainerPRO, więc kontakt jest ułatwiony.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat firmy, charakterystyki produktu, a także porównania dwóch dostępnych wersji. W tym miejscu odsłaniamy wszelkie niuanse.

Profesjonalizacja pracy trenersko-szkoleniowej odbywa się na wielu płaszczyznach.