Pomagamy Trenerom wyjeżdżać na staże szkoleniowe – Trenerzy podsumowują współpracę

"Pomoc w organizacji stażu trenerskiego" - taką nazwę nosi jedna z najpopularniejszych Usług Fakultatywnych. Ze świadczenia mogą korzystać zarówno Trenerzy zarejestrowani w bazie danych (dostęp do Klubów z najwyższej klasy rozgrywkowej, skrócone procedury, wysoki rabat), jak i szkoleniowcy nie współpracujący na stałe z marką TrainerPRO. Oferujemy organizację hospitacji - w Klubach, Akademiach piłkarskich oraz Szkołach sportowych - zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Kilku z Trenerów poprosiliśmy o podsumowanie wyjazdów.

Wybrani Trenerzy bardzo chętnie podzielili się wrażeniami, dotyczącymi kooperacji z marką TrainerPRO, jak i reasumując wartość poszczególnych stażów szkoleniowych.

  • Łukasz Cabaj (staż szkoleniowy w grupach młodzieżowych SV Grödig - austriacka Bundesliga)

- Chciałbym wyrazić osobiste zadowolenie z przebiegu stażu, jego formy, jak i merytorycznego podejscia wszystkich pracowników Klubu. Mam na myśli zarówno Trenerów, jak i cały personel. Sama miejscowość - z racji swojego położenia - jest bardzo ładna, a treningi i hospitacje w tak uroczym terenie są czystą przyjemnością. Klub jest profesjonalnie zorganizowany, a drużyny prowadzone przez Trenerów z ogromnym doświadczeniem. Wszystko zostało zorganizowane w należyty sposób.
Pan Alexander Zvonc, będący opiekunem stażu, zasługuje na olbrzymie słowa uznania. Zawsze służy pomocą - zarówno merytoryczną, jak i ogólną. Osobiście cieszy mnie fakt, że moje spojrzenie na piłkę jest bardzo zbieżne ze spojrzeniem pracujących w Klubie specjalistów. Sposób planowania, prowadzenia zajęć, a także filozofia Klubu SV Grödig powoduje, że - dzięki dobrej organizacji - można ze stosunkowo niewielkiego Klubu zrobić dobrze prosperujacą firmę sportową.

  • Damian Kozieł (staż trenerski w Akademii Dynama Drezno - 3. Liga)

- Współpraca z marką Trainer PRO była bardzo udana, pełen profesjonalizm w działaniu i fachowa pomoc w każdym aspekcie stażu. Bardzo się cieszę, że mogłem uczestniczyć w zagranicznym stażu, w Klubie o uznanej marce, odbudowującej swoją pozycję w niemieckiej lidze. Trenerzy-koordynatorzy oraz Trenerzy prowadzący swoje grupy bez żadnych obiekcji dzielili się informacjami, dotyczącymi sposobu funkcjonowania Akademii. Był to niezwykle intensywny tydzień, spędzony na poszerzaniu wiedzy podczas uczestnictwa w zajęciach wszystkich grup szkoleniowych (U10-U19), mistrzowskich meczach młodzieżowych oraz ligowym spotkaniu pierwszej drużyny.

  • Mateusz Nawój (łączona hospitacja w Klubie WKS "Śląsk" Wrocław oraz SMS Junior Wrocław)

- Dzięki marce Trainer PRO mogłem skorzystać ze stażu w Klubie WKS "Śląsk" Wrocław oraz SMS Junior. I szczerze pisząc, był to zdecydowanie najlepszy staż pod względem organizacyjnym, na jakim byłem. Po raz kolejny marka TrainerPRO pokazała swój profesjonalizm oraz perfekcyjne podejście do tematu. Po stażu wróciłem bardzo zadowolony, ponieważ Trenerzy Śląska przekazali naprawdę bardzo dużo ciekawych informacji. Widać było, że zależało im, aby ten stażu był jak najbardziej pożyteczny. Podsumowując, bardzo polecam wszystkim markę Trainer PRO, dzięki której można podnieść swój poziom trenerski. Polecam także staż w Klubie WKS "Śląsk" Wrocław. Gwarantuję, że każda osoba, która pojedzie na ten staż, na pewno tego nie pożałuje.

  • Radosław Rogowski (łączony staż w Klubie WKS "Śląsk" Wrocław oraz SMS Junior Wrocław)

- W myśl zasady, że środowisko tworzą ludzie, mogę śmiało powiedzieć, że jestem zadowolony z odbytego stażu. Zaangażowanie, dostępność, a przy tym pełna życzliwość i otwartość Trenerów, pracujących w WKS "Śląsk" oraz SMS Junior, zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie. Mogę jedynie życzyć sobie i innym uczestnikom przyszłych wyjazdów równie profesjonalnego podejścia kadry trenerskiej i doskonałej atmosfery, która była wyczuwalna na każdym kroku. Nieocenioną wartość dodaną stanowiło podejście naszego opiekuna. Pan Radosław Bella starał się poświęcić każdą wolną chwile na rozmowy i przedstawienie różnych materiałów.

Zapraszamy kolejnych Trenerów, zainteresowanych odbycie stażu szkoleniowego, do zapoznania się ze szczegółowymi warunkami współpracy. W następnym kroku należy skontaktować się z biurem marki. Wyjazd na staż jest od niedawna również możliwy - w ramach "Systemu wsparcia przyszłych Trenerów" - dla osób bez uprawnień trenerskich.

Ze względu na duże zainteresowanie hospitacjami, zalecamy jak najwcześniejszy kontakt.