Od 1 stycznia pomagamy również Trenerom Bramkarzy!

Marka TrainerPRO rozszerza współpracę ze szkoleniowcami o kolejną rolę - od 1 stycznia 2015 roku oficjalnie zainaugurujemy pomoc świadczoną Trenerom Bramkarzy. To ważny krok w rozwoju agencji i cieszymy się, że już w drugim miesiącu działalności otwieramy się dla tej grupy zawodowej. Z okazji premiery, w styczniu oferujemy aż 20% rabatu na rejestrację w bazie danych!

Obecnie umożliwiamy rejestrację w bazie danych dla trzech ról szkoleniowych:

  • Pierwszy Trener drużyny seniorów
  • Drugi Trener drużyny seniorów
  • Pierwszy Trener drużyny juniorów/trampkarzy

Już od początku roku zaproponujemy całą gamę rozwiązań kooperacyjnych dla Trenerów Bramkarzy. To oznacza, że szkoleniowcy golkiperów będą mogli korzystać ze wszystkich przywilejów, przeznaczonych wyłącznie dla zarejestrowanych Trenerów, a także pozyskiwać Usługi Fakultatywne czy Partnerskie na preferencyjnych zasadach. Pojawią się przedsięwzięcia dedykowane Trenerom Bramkarzy, dzięki czemu zaopiekujemy się tym gronem równie pieczołowicie jak pozostałymi Trenerami.

- Od początku istnienia marki TrainerPRO pracowałem na to, by wszystkie usługi stały się jak najszybciej dostępne również dla Trenerów Bramkarzy. Mam satysfakcję, że błyskawicznie - ledwie po miesiącu oczekiwania - ten zamysł stał się faktem. Bramkarze pełnią w nowoczesnym futbolu niepoślednią rolę taktyczną w systemie gry, dlatego szkolenie zawodników występujących na tej pozycji jest niezwykle ważne - tłumaczy Marcin Gabor, Pomysłodawca i Założyciel agencji analityczno-doradczej.

Wkrótce przedstawimy także osobę odpowiedzialną za weryfikację Trenerów Bramkarzy. - Tuż po świętach Bożego Narodzenia zaprezentujemy człowieka, który zajmie się wszelkimi aspektami oceny szkoleniowców bramkarzy oraz wcieli się w rolę prelegenta podczas spotkań z tą grupą Trenerów. To wielki fachowiec i dlatego właśnie został przeze mnie zaproszony do współpracy - podsumowuje Trener Gabor.

Od pierwszego dnia Nowego Roku czekamy na Trenerów Bramkarzy!