„Nowoczesne przygotowanie motoryczne drużyny” – 02.01.2017 spotykamy się w Krakowie

Marka TrainerPRO wprowadziła niemal dwa lata temu w życie niezwykle kompleksowy projekt, pomagający podnosić szerokie kompetencje Trenerów. Program "Edukacja Trenerów według TrainerPRO" pozwala szkoleniowcom - pracującym w dowolnej klasie rozgrywkowej i z każdą kategorią wiekową - wchodzić w perspektywie długofalowej na zdecydowanie wyższy poziom merytoryczny, budując niepowtarzalną trenerska postać. Ważnym elementem, wspierającym progres Trenerów, są wydarzenia edukacyjne, a wśród nich warsztaty tematyczne. Zapraszamy na pierwsze w historii szkolenie o nazwie "Nowoczesne przygotowanie motoryczne drużyny". Premierowe szkolenie jest otwarte dla wszystkich chętnych!

Warsztaty tematyczne, ukierunkowane na wspomniane zagadnienie, stanowią kolejną część kompleksowego i komplementarnego procesu edukacyjnego, wyznaczanego przez markę TrainerPRO. Przygotowanie motoryczne jest nieodzownym warunkiem realizacji założeń taktycznych, a przede wszystkim integralną składową Modelu Gry. Zapraszamy do uczestnictwa Trenerów całych drużyn (od kategorii seniorów do najmłodszych grup szkoleniowych - także Drugich Trenerów), Trenerów przygotowania motorycznego w piłce nożnej, a także przyszłych Trenerów, czy po prostu osoby zainteresowane tematyką.

Wiedza na temat fizjologii człowieka, przyswojenie specyfiki wysiłków piłkarskich, wyodrębnienie struktury wysiłku właściwego dla konkretnego Systemu Gry, zrozumienie kompleksowości przygotowania motorycznego, uporządkowanie aspektów merytorycznych, dopasowanie kontekstu fizycznego zespołu do preferowanego Systemu Gry, przełożenie powyższych komponentów w warsztat szkoleniowy i język treningowy, a następnie kontrola treningowa. W ten profesjonalny sposób każdy Trener powinien potraktować omawiany Obszar Merytoryczny.

Piotr Jankowicz, będący Prelegentem podczas naszego szkolenia, poruszy wiele z wyszczególnionych zagadnień. Mało tego, warsztaty teoretyczne zostaną wzbogacone o zajęcia praktyczne! A zatem, każdy Uczestnik zostanie zobligowany do posiadania przy sobie stroju sportowego.

- Piotr Jankowicz to ceniony w Polsce, ale także innych krajach fachowiec od przygotowania motorycznego zespołów piłkarskich. Jednak dla mnie zdecydowanie ważniejszym kryterium poziomu merytorycznego stanowi własne doświadczenie w bliskiej współpracy. Zawsze dobieram Współpracowników czy zapraszam do kooperacji zewnętrznych fachowców na zasadzie absolutnego przekonania do ogromu wiedzy, zdolności praktycznego jej zastosowania oraz stworzenia autorskiego, niepowtarzalnego projektu w obszarze własnej specjalizacji. Trener Jankowicz nie tylko od początku do końca wykoncypował system GTX Training, ale także - w pracy Trenera przygotowania motorycznego - bazuje na własnych przemyśleniach, autorskich koncepcjach i odejściu od stereotypów w tym zakresie. A ponadto posiada umiejętności prezentacyjne na najwyższym poziomie wykonania. Bardzo się cieszę, że marka TrainerPRO rozpoczyna współpracę z kolejnym fachowcem - opowiada Marcin Gabor, zarządzający agencją analityczno-edukacyjną.

Pierwszy moduł szkolenia zostanie poświęcony na teoretyczne przedstawienie problematyki, z uwzględnieniem wielu wątków pobocznych. Oczywiście, na kanwie prezentacji multimedialnej. Nasze warsztaty znane są z kameralnego charakteru spotkań, a dzięki temu uzyskujemy wysoki poziom koncentracji Uczestników, możliwość interakcji z Prelegentem, jak również - poprzez liczne pytania - indywidualny zabarwienie każdego wydarzenia edukacyjnego. Drugi moduł pozwoli Uczestnikom wziąć udział w praktycznym pokazie, jednocześnie poczuć na sobie efekt stosowanych docelowo ćwiczeń. To niepowtarzalna okazja, by przekonać się na własnej skórze, jak oddziałują prawidłowo wykonane elementy treningu.

I. Termin - 02.01.2017, godzina 10:00
II. Miejsce szkolenia - Kraków
III. Czas trwania jednego dnia szkolenia - około 7 godzin
IV. Plan warsztatów:

02.01.2017 (poniedziałek)

1.
Ogólne założenia autorskiej filozofii pracy Trenera Piotra Jankowicza

a. czynniki wpływu na wypracowanie własnego systemu przygotowania motorycznego
b. wstęp do fizjologii wysiłku fizycznego

2.
MOC i jej znaczenie jako podstawowa cecha motoryczna

a. Dlaczego moc jest tak istotna?
b. Moc w odniesieniu do innych cech i zdolności motorycznych

3.
Aspekt motoryczny w okresie  przygotowawczym

a. Najważniejsze elementy przygotowania motorycznego
b. Kształtowanie poszczególnych cech i zdolności motorycznych
c. Czynnik regeneracyjny
d. Suplementacja jako ważny komponent pracy motorycznej

4. Zajęcia praktyczne

a. doskonalenie techniki i umiejętności w treningach systemowych z zakresu przygotowania motorycznego
b. najczęściej popełniane błędy
c. wskazówki korygujące niedoskonałości pokazu

V. Prowadzący szkolenie - Piotr Jankowicz

Trener personalny, twórca Treningu GTX, założyciel i Master Trener oraz szef szkolenia systemu GTX. Od 20 lat zajmujący się konstruowaniem modeli treningowych, a od dawna również specjalizujący się w treningu motorycznym drużyn piłkarskich, a także indywidualnych zajęciach z zawodnikami. Trener Jankowicz był członkiem sztabów szkoleniowych wielu Klubów. Cracovia, Górnik Zabrze, Łódzki Klub Sportowy, Warta Poznań, Kolejarz Stróże, Olimpia Elbląg, a niegdyś i również obecnie Pogoń Szczecin. Do tej listy należy dodać również wielu piłkarzy, korzystających z treningów indywidualnych. W tym rejestrze znajdziemy zawodników Ekstraklasy, reprezentantów Polski oraz innych krajów, a także graczy niższych klas rozgrywkowych. Piotr Jankowicz doskonale rozumie charakter pracy na najwyższym szczeblu, ale także w innych realiach, potrafiąc dopasować sposób pracy do konkretnych zadań. Trener Jankowicz stosuje dobrze przemyślany i skomplikowany model zajęć, opierający się na wiarygodnych testach motorycznych i pomiarach organizmu. Opieka nad zawodnikami - poza procesem treningowym oraz jego kontrolą - rozszerza się także o doradztwo dotyczące regeneracji, piłkarskiej diety i właściwej suplementacji.

VI. Cena szkolenia
1. Trenerzy zarejestrowani w bazie danych marki TrainerPRO: 230 złotych

2. Nowi Uczestnicy

a. do 30.11.2016: 290 złotych
b. do 15.12.2016: 330 złotych
c. do 02.01.2017: 390 złotych

5. Stałe rabaty

a. udostępnienie wydarzenia w portalu Facebook - 5% (łączy się z pozostałymi rabatami)
b. zgłoszenie jednoczesne dwóch osób - każda otrzymuje rabat w wysokości 5%
c. zgłoszenie jednoczesne trzech osób - każda otrzymuje rabat w wysokości 7%
d. zgłoszenie jednoczesne czterech osób - każda otrzymuje rabat w wysokości 10%


Kwota obejmuje również materiały pomocnicze oraz "słodki catering".
W przypadku wycofania zgłoszenia przez uczestnika do 10.12.2016, zostaje mu zwrócona cała należność. Po tym terminie 50% sumy zostaje zaksięgowane jako koszty organizacyjne.

VII. Zgłoszenia prosimy kierować na adres biuro@trainerpro.pl

Każde zgłoszenie musi zawierać:

a. personalia kandydata
b. miejsce zamieszkania (bez adresu)
c. powód chęci wzięcia udziału w szkoleniu
d. informację, skąd uczestnik dowiedział się o warsztatach (szczegółowo)

Zapraszamy!

Marka TrainerPRO zastrzega sobie prawo do zmiany terminu lub odwołania warsztatów - w tym ostatnim przypadku gwarantowany jest zwrot pełnej kwoty wpłaconej przez uczestnika.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w innych wydarzeniach edukacyjnych.