Marka TrainerPRO została Partnerem konferencji Football Players Zone

Misją marki TrainerPRO jest szeroko rozumiana profesjonalizacja polskiej piłki nożnej. Realizujemy nasze cele poprzez unikatowy charakter idei agencji analityczno-doradczej, a także kompleksową ofertę. Ponadto wyszukujemy i wspieramy interesujące projekty, o wysokiej wartości merytorycznej oraz ukierunkowane na podnoszenie poziomu określonych obszarów futbolu. Na to miano zasługuje konferencja "Football Players Zone - świadoma podróż przez karierę", która odbędzie się 13 grudnia na Stadionie Narodowym w Warszawie. Możemy oficjalnie poinformować, że zostaliśmy Partnerem tego przedsięwzięcia.

Organizatorzy zapraszają na konferencję Piłkarzy, Trenerów oraz przedstawicieli Klubów. Motywem przewodnim wydarzenia stanie się przekazanie wiedzy zawodnikom, dotyczącej właściwego funkcjonowania podczas trwania kariery, jak również płynnego przejścia w życie po zakończeniu przygody z futbolem. Poruszane spektrum tematów pozwoli każdemu Piłkarzowi - niezależnie od wieku, doświadczenia i klasy rozgrywkowej - podnieść poziom własnej świadomości, pomoże wydobyć z siebie pełen potencjał, a także uniknąć ogromnych kłopotów po zejściu z piłkarskiej sceny. Prelegenci podczas konferencji "Football Players Zone" udzielą odpowiedzi na wiele pytań. Początek każdego z nich ma wspólny mianownik - "W jaki sposób(...)":

  • motywować się do pracy?
  • pracować w chwilach sukcesu
  • pracować, gdy Twoja forma jest daleka od oczekiwań?
  • koncentrować się przed meczem?
  • rozmawiać z dziennikarzami po wygranym lub przegranym meczu?
  • odżywiać się, aby być w optymalnej formie?
  • mądrze inwestować zarobione pieniądze?
  • radzić sobie w czasie kontuzji?
  • zaplanować życie po zakończeniu kariery i kiedy o tym zacząć myśleć?

 

 

Wprawdzie spotkanie na Stadionie Narodowym skierowane jest przede wszystkim do Piłkarzy, jednak obecność Trenerów będzie bardzo zasadna. Po pierwsze, wiele zagadnień dotyczy w równej mierze szkoleniowców. A po wtóre, zdobycie nowych informacji pozwoli w lepszy sposób prowadzić zespół, zarządzać mocno zróżnicowaną grupą ludzi, jak również poprawić kwestię indywidualnego podejścia do podopiecznych.

Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Jacek Magiera. Wychowanek Rakowa Częstochowa, później przez wiele lat zakładał koszulkę Legii Warszawa, by podczas krótkich epizodów reprezentować również Widzew Łódź i Cracovię. Ponadto występował także w młodzieżowych reprezentacjach Polski. Po zakończeniu piłkarskiej kariery - pod koniec 2006 roku, Jacek Magiera zainaugurował trenerski rozdział. Od początku szkoleniowo związany z Legią. Wiele sezonów pracował w sztabie szkoleniowym pierwszej drużyny, był odpowiedzialny za koordynację najstarszych roczników młodzieżowych, opiekował się młodymi graczami w ekstraklasowym zespole, by w ostatnich rozgrywkach prowadzić również Legię II Warszawa.

Poza Trenerem Magierą, wśród Prelegentów i zaproszonych Gości znajdą się Marian Owerko, Wojciech Kowalewski, Rafał Kubów, Bożydar Iwanow, Piotr Osiecki, Michał Winiarski, Damian Radowicz, Jacek Krzynówek, Mariusz Jop, Michał Żyro i Tomasz Jachimek. W rolę moderatora wcieli się Marek Magiera.

- Dołączyliśmy do grona Partnerów konferencji "Football Players Zone", ponieważ przypadło mi do gustu przesłanie, poszczególne zagadnienia, a także niestandardowa grupa docelowa. Do tej pory nie spotkałem się z podobnym wydarzeniem dedykowanym Piłkarzom. A przecież bardziej świadomi zawodnicy, lepiej wykształceni w zakresie "życia piłkarskiego", to także duża korzyść dla Trenerów. Dodatkowo moją uwagę przykuła możliwość wzięcia udziału przez Piłkarzy wszystkich klas rozgrywkowych, co - w kontekście dostępności - stanowi istotną wartość działania naszej agencji. Gwarantem profesjonalizmu konferencji jest dla mnie osoba Jacka Magiery, więc stało się jasne, że marka TrainerPRO z przyjemnocią wesprze ciekawy projekt - tłumaczy Marcin Gabor, przewodzący agencji analityczno-doradczej.

Na kanwie współpracy z Organizatorami konferencji, przygotowaliśmy dla osób odwiedzających kanały komunikacyjne marki TrainerPRO specjalną promocję. Hasło "TrainerPRO" - wpisane przy procesie zakupu biletu - uprawnia do 10% rabatu.

W najbliższych dniach zorganizujemy również konkurs na oficjalnym profilu agencji w portalu społecznościowym Facebook, w którym do wygrania będzie darmowa wejściówka na konferencję!

Zachęcamy do udziału.