Krótko, ale treściwie – kolejne wrażenia z warsztatów piłkarskich

Powoli kończymy podsumowania X edycji warsztatów piłkarskich pod hasłem "Piłka nożna - poznaj ją od nowa". Tym razem przedstawiamy zwięzłą w formie, lecz niezwykle bogatą w przekaz, opinię jednego z Uczestników katowickiego szkolenia.

Tym razem dzielimy się słowami sformułowanymi przez Pana Adama Ołowniuka, na co dzień Trenera młodzieży w Wigrach Suwałki.

- Można powiedzieć, że z pewną dozą dystansu jechałem aż 600 kilometrów. Ciekawy warsztatów i tego, jaką wiedzę wyniosę po dwóch dniach, mając za sobą przeważnie złe doświadczenia ze szkoleń w Poznaniu, Warszawie i Białymstoku. Na warsztatach zostałem jednak bardzo pozytywnie zaskoczony poziomem merytorycznym trenera Gabora, jego zrozumiałym przedstawieniem ustawienia, schematu, taktyki, organizacji gry oraz pomysłu na model gry. Byłem i jestem pod wrażeniem... Przez dwa dni warsztatów dowiedziałem się więcej niż podczas dwuletnich zajęć dyscypliny kierunkowej podczas studiów. Żałuję, że tak późno...

Warsztaty piłkarskie Marcina Gabora stanowią jeden z punktów autorskiego programu "Rozwój Trenerów według TrainerPRO". Oczywiście, udział w spotkaniach jest również możliwy bez rejestracji w bazie danych agencji analityczno-doradczej, jednak wykorzystanie całej ścieżki edukacyjnej pozwala skomponować kompleksowe rozwiązania na drodze szkoleniowego rozwoju.