Historyczny dzień

Kalendarz nieubłaganie wskazuje datę 1 grudnia 2014 roku. To na pewno dla mnie historyczny dzień, a może stać się także ważnym dla wielu Trenerów oraz Klubów. Jestem niezwykle dumny, że mogę oficjalnie ogłosić inaugurację marki TrainerPRO. Jeszcze nigdy w Polsce, ani też Europie, nie mieliśmy do czynienia z tak kompleksową ideą wsparcia rozwoju szkoleniowców, profesjonalizacji Klubów, jak również konsekwencją w wypracowaniu modelu zatrudniania Trenera o określonej charakterystyce. Naturalnie, mam na myśli profil pasujący do wyznaczonej koncepcji Klubu.

W polskich realiach piłkarskich zmienia się sporo w kontekście infrastruktury, pojawiło się również kilka ośrodków szkolących wysokiej klasy indywidualistów piłkarskich, jednak nadal tkwimy w głębokim zapóźnieniu faktycznego rozumienia futbolu, na każdym kroku notując dramatyczny wyścig ogólników, stereotypów oraz uproszczeń. Brakuje skoncentrowania uwagi na najważniejszych aspektach w postaci strategii, taktyki i organizacji gry. Kluby zarządzane są w sposób chaotyczny, bez uwzględnienia jakiejkolwiek koncepcji.

Wierzę, że marka TrainerPRO stanie się antidotum na wiele problemów rodzimego futbolu. Piłkarska agencja analityczno-doradcza rozpoczyna dziś kooperację z Trenerami oraz Klubami w niezwykle szerokim zakresie. Zachęcam wszystkich do zapoznania się ze wszelkimi informacjami, znajdującymi się na stronie agencji. W pierwszej kolejności warto zaznajomić się z treścią zakładki "Idea Projektu", by przekonać się, z jakiego powodu powołałem do życia markę TrainerPRO. Następnie zapraszam do uważnej lektury oferty, obecnej pod tytułami "Dla Trenerów" i "Dla Klubów". Tam znajdziecie konkretne świadczenia, możliwe do uzyskania na bazie współpracy z agencją.

Odwiedzajcie często stronę internetową, ponieważ tutaj regularnie będą pojawiały się informacje, przybliżające szczegóły działania marki TrainerPRO, ale też komentarze dotyczące piłkarskiej rzeczywistości. Zapraszam także do śledzenia wszystkich platform komunikacyjnych, bowiem będziemy aktywni w całej przestrzeni internetowej.

Proszę również o wsparcie z Waszej strony. Wdrażam w życie absolutnie pionierski projekt, który ma fachowe oraz merytoryczne podstawy. Jednak każde ciepłe słowo, każdy pozytywny objaw - wszystkie te gesty są dla mnie bardzo ważne. A teraz pozostaje mi już tylko jedno. Oficjalnie ogłosić, że marka TrainerPRO jest od teraz aktywna na rynku!