Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
13
lipca

Sebastian Szweda dołączył do zespołu marki TrainerPRO

Dodane 13.07.2015 przez TrainerPRO

 

Od dzisiaj mamy w drużynie TrainerPRO kolejnego zawodnika. Sebastian Szweda, bo o nim mowa, przejmuje obowiązki Współpracownika ds. sportowych. Trudno tego młodego człowieka określać mianem „nowego nabytku”, ponieważ powyższy termin wiąże się z pozyskaniem gracza spoza Klubu. Jednak Sebastian został wypatrzony na bazie dobrze zorganizowanego scoutingu, a następnie przygotowany pod kątem jednolitego Systemu Gry. Właściwie wychowanek, który teraz trafia do pierwszego zespołu. Witamy serdecznie i cieszymy się na owocną współpracę!

czytaj dalej...

2015
10
lipca

Kto jest fachowcem, a komu piłka nożna dała zajęcie i chleb?

Dodane 10.07.2015 przez TrainerPRO

 

Kluby funkcjonujące na terenie Polski - z małymi wyjątkami - działają chaotycznie, bez jakiegokolwiek planu, strategii, nie wspominając o szeroko rozumianej filozofii. Pisząc wprost, są absolutnie nieprofesjonalne. Trudno, zatem, dziwić się brakowi progresu licznych aspektów określających rozwój podmiotu sportowego, brodzeniu w chaosie i deficytowi jakichkolwiek struktur. Wydaje się jednak, że abnegacja ma swoje granice. Niestety, w minionym tygodniu tak zwany dyrektor sportowy Rozwoju Katowice, Kamil Kosowski, przekroczył wszelkie normy absurdu.

czytaj dalej...

2015
8
lipca

Nowe promocje

Dodane 08.07.2015 przez TrainerPRO

 

Zapowiadaliśmy na 8 lipca nową porcję promocji dla Trenerów i Klubów. Niczym w szwajcarskim zegarku prezentujemy kolejne udogodnienia, zachęcając do podjęcia z nami współpracy. Warto jednak pamiętać, że niższe ceny to tylko bonus. Prawdziwy kapitał stanowi jakość naszych usług.

czytaj dalej...

2015
30
czerwca

Najważniejsza jest drużyna, a nie suma umiejętności

Dodane 30.06.2015 przez TrainerPRO

 

Już w poprzednim artykule podkreślałem, że za jeden z absolutnie kluczowych aspektów filozofii trenerskiej należy uznać odpowiednie postrzeganie i rozumienie piłki nożnej. Wynik interpretacji poszczególnych elementów wyznacza kierunek pracy szkoleniowej – podejście do zagadnień strategii oraz taktyki, dobór treści i środków treningowych, a także sposób weryfikacji postępów drużyny. A w efekcie faktyczny rozwój prowadzonego zespołu. W naszej rzeczywistości nieustannie formułuje się wypowiedzi na temat zawodników rozstrzygających mecze, porównuje się kadry zespołów, zestawia personalia, marzy o wzmocnieniach, a przez wszystkie przypadki odmienia pojęcia transferów i absencji czy osłabień. Tym samym uwaga koncentrowana jest wokół jednostki, a nie kolektywu. Ciągle mamy do czynienia z mitem, który głosi, że suma umiejętności zawodników – podparta delikatnym czynnikiem taktycznym - to wykładnik klasy zespołu. Mam jednak dobrą wiadomość. Jest dokładnie odwrotnie.

 

czytaj dalej...

2015
25
czerwca

Do 5 lipca marka TrainerPRO przebywa na urlopie

Dodane 25.06.2015 przez TrainerPRO

 

Lata pracy bez dłuższej przerwy nie są możliwe. A właściwie, są możliwe - jednak w pewnym momencie przychodzi czas na odpoczynek. Wszystko po to, by można z odpowiednią dozą energii przystępować do kolejnych dni zawodowego trudu. Z powyższego powodu, marka TrainerPRO do 5 lipca będzie przebywała na urlopie. W tym czasie nie będziemy aktywni w kanałach komunikacyjnych, a nowymi zapytaniami o współpracę zajmiemy się najpóźniej po zakończeniu wypoczynku. Oczywiście, cały czas czekamy na Wasze wiadomości, wszelkie pytania, jak również informacje dotyczące chęci kooperacji. Cieszymy się z coraz większego zainteresowania naszym przedsięwzięciem, poszczególnymi projektami oraz usługami. Po urlopie przystępujemy do dalszego działania.


<< Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 30 Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo