Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
16
sierpnia

Polecamy szkolenie scoutingowe w Katowicach

Dodane 16.08.2015 przez TrainerPRO

 

Po raz wtóry z przyjemnością informujemy o fakcie wspierania przez markę TrainerPRO interesujących inicjatyw, związanych z piłką nożną. Do tej kategorii zaklasyfikowaliśmy również szkolenia scoutingowe, organizowane przez Sports Agency 21 oraz portal PolishScouting.pl. Na jedno z nich mamy dla Was aż 50% rabatu.
 

czytaj dalej...

2015
5
sierpnia

Marcin Gabor został Dyrektorem ds. sportowych KKS Kalisz!

Dodane 05.08.2015 przez TrainerPRO

 

Ostatnie dziewięć miesięcy przyniosło wiele spotkań i rozmów Marcina Gabora z Klubami w trzech krajach europejskich. Jednak dopiero przed kilkoma dniami wszystkie elementy zostały poskładane w jedną całość, a wymiernym efektem pozytywnych dyskusji stało się objęcie funkcji Dyrektora ds. sportowych w - jak głosi oficjalna nazwa - Kaliskim Klubie Sportowym Włókniarz 1925 Kalisz. Co ważne, współpraca obejmuje również kooperację Klubu z marką TrainerPRO.

czytaj dalej...

2015
1
sierpnia

Kolejni Partnerzy marki TrainerPRO, kolejne Usługi Partnerskie dla Trenerów i Klubów

Dodane 01.08.2015 przez TrainerPRO

 

W dzisiejszych czasach każdy Trener powinien mieć pod kontrolą wszystkie aspekty, związane z wykonywaną profesją. Owa konkluzja dotyczy także Klubów, a konkretnie osób zarządzających, których powinnością jest dbałość o wszelkie niuanse funkcjonowania podmiotu sportowego. W rejestrze istotnych zagadnień swoje miejsce zajmuje także zabezpieczenie prawne. Inauguracja współpracy z "Kancelarią Radcy Prawnego Dariusz Laszczyk" pozwala rozszerzyć świadczenia marki TrainerPRO o kolejną Usługę Partnerską. Tym razem proponujemy "Obsługę prawną na rzecz Trenerów oraz Klubów".

czytaj dalej...

2015
30
lipca

Tomasz Barylski został Współpracownikiem ds. marketingu

Dodane 30.07.2015 przez TrainerPRO

 

Relatywnie niedawno informowaliśmy o poszerzeniu składu osobowego marki TrainerPRO. Mnogość codziennych zadań oraz projektów powoduje, że potrzebny staje się zrównoważony rozwój struktury personalnej. Na bazie powyższego wniosku miło jest nam zakomunikować, że zostało obsadzone kolejne stanowisko. Od dzisiaj funkcję Współpracownikia ds. marketingu będzie pełnił Tomasz Barylski. Serdecznie witamy i życzymy sobie długofalowej kooperacji.

czytaj dalej...

2015
27
lipca

"Bramkarz jako ważna część zespołu" - warsztaty już we wrześniu

Dodane 27.07.2015 przez TrainerPRO

 

W ramach autorskiego przedsięwzięcia marki TrainerPRO pod nazwą "Edukacja Trenerów według TrainerPRO" został przewidziany szereg projektów, mających na celu wielostopniowy rozwój szkoleniowców, podniesienie wielorakich kompetencji oraz profesjonalizację pracy. Agencja analityczno-doradcza postrzega współpracę z każdym Trenerem jako proces, obliczony na wieloletnie wsparcie w różnych aspektach. Tylko w ten sposób istnieje możliwość osiągnięcia harmonijnego i obejmującego liczne obszary progresu. Jednym z niezwykle istotnych punktów programu edukacyjnego jest ten oznaczony numerem 3, a tytułowany "Wydarzenia przeznaczone tylko dla zarejestrowanych Trenerów". Wśród wielu proponowanych spotkań uwzględniliśmy także "Warsztaty z Trenerem Bramkarzy". Niniejszym miło jest nam zakomunikować oficjalnie, że premierowe szkolenie zostaje otwarte dla wszystkich chętnych!

czytaj dalej...

<< Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 28 ... 30 Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo