Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
15
września

Szkoleniowiec opowiada o współpracy z marką TrainerPRO

Dodane 15.09.2015 przez TrainerPRO

 

Nieformalne, przeprowadzane własnym sumptem, badania wykazują, że coraz szersza grupa Trenerów rozpoznaje markę TrainerPRO. Jesteśmy z tego faktu niezmiernie dumni. Odczuwamy radość również z powodu stale rozrastającego się grona szkoleniowców, współpracujących z agencją analityczno-doradczą. W tym rejestrze znajduje się Pan Adam Ołowniuk, który konkretnie opowiedział o swoich doświadczeniach przy kooperacji z naszą agencją.

czytaj dalej...

2015
4
września

Fachowa weryfikacja pracy trenera – niezależna od wyników

Dodane 04.09.2015 przez TrainerPRO

 

Piłka nożna to piękna dyscyplina sportu, a zawód trenera nosi znamiona najwspanialszej profesji na świecie. Stawia wysokie wymagania, nakazuje dbałość o każdy szczegół, jednocześnie - niejako w rewanżu - pozwalając realizować autorskie pomysły i wynagradzając osoby kreatywne. Niestety, pojawia się również niewdzięczna strona szkoleniowego trudu. Mowa o skracającym się stale, szczególnie w Polsce, średnim stażu w jednym Klubie oraz postępującym dezawuowaniu funkcji Trenera w odbiorze społecznym. Można z łatwością wymienić wiele powodów takiego stanu rzeczy. Jeden z najpoważniejszych wiąże się nierozerwalnie z oceną pracy szkoleniowca przez pryzmat wyniku. Ten strukturalny błąd myślowy niszczy Trenerów, Kluby i nie pozwala się rozwijać polskiemu futbolowi. A przecież weryfikacja szkoleniowca powinna się odbywać na podstawie kilkudziesięciu stosownych parametrów, nie zaś w oparciu o rezultaty. Bazowanie na tych ostatnich to droga donikąd.

czytaj dalej...

2015
2
września

Szukamy Trenerów dla KKS Kalisz

Dodane 02.09.2015 przez TrainerPRO

 

Na mocy współpracy pomiędzy TrainerPRO, Marcinem Gaborem i KKS Kalisz informujemy, że kaliski Klub poszukuje Trenerów grup młodzieżowych oraz Trenera Bramkarzy. Wszystkie szczegóły znajdują się w rozwinięciu tekstu.

czytaj dalej...

2015
23
sierpnia

Krótka historia o pewnych Trenerach

Dodane 23.08.2015 przez TrainerPRO

 

Marka TrainerPRO posiada w swojej ofercie Usługi Fakultatywne, dostępne bez konieczności rejestracji w bazie danych. Jednym ze świadczeń w tej kategorii jest "Pomoc w organizacji stażu trenerskiego". Pewne grono szkoleniowców skorzystało już z tego rodzaju wsparcia, jednak - ku naszemu zniesmaczeniu - pojawiły się również osoby absolutnie niepoważne. I to o nich ta historia.

czytaj dalej...

2015
19
sierpnia

Jeszcze kilka wolnych miejsc na wrześniowe warsztaty

Dodane 19.08.2015 przez TrainerPRO

 

Tylko nieco ponad miesiąc pozostał do warsztatów, organizowanych przez markę TrainerPRO, a zaplanowanych na 21 września w Warszawie. Tytułowe określenie szkolenia, brzmiące "Bramkarz jako ważna część zespołu", oddaje charakter spotkania, na które wciąż mamy jeszcze kilka wolnych miejsc. 

czytaj dalej...

<< Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... 27 ... 29 ... Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo