Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
2
grudnia

W grudniu świętujemy pierwsze urodziny

Dodane 02.12.2015 przez TrainerPRO

 

Przyznam uczciwie. Nie cierpię modnych dzisiaj haseł-wytrychów, wynoszonych pełnymi garściami z korporacyjnych pomieszczeń, a przenoszonych do nawet najodleglejszych ideologicznie płaszczyzn społecznych oraz dialogów. Wypowiadający pustosłowie próbują pławić się we własnej pseudomądrości, a faktycznie narażają na śmieszność. Punktów na skali inteligencji nie dodają również płytkie oraz błędnie użyte frazy motywacyjne. "Niemożliwe nie istnieje". Wyświechtany slogan - dokładnie tak zazwyczaj myślę w "pierwszym tempie". Tyle że akurat w moim przypadku, przypadku całego zespołu marki TrainerPRO, niemożliwe faktycznie nie istnieje.

W ten sposób swój artykuł rozpoczął Marcin Gabor - pomysłodawca, założyciel i osoba zarządzająca agencją analityczno-doradczą. Okazja jest znakomita, gdyż 1 grudnia 2014 roku marka TrainerPRO zainaugurowała działalność, więc wczoraj obchodziliśmy pierwsze urodziny. Na lekturę dalszej części tekstu zapraszamy do rozwinięcia.

czytaj dalej...

2015
26
listopada

Nowy numer "Asystenta Trenera"

Dodane 26.11.2015 przez TrainerPRO

 

Redakcja czasopisma "Asystent Trenera" przygotowała dla Czytelników kolejny numer. Tradycyjnie już zapraszamy do złożenia zamówienia poprzez biuro marki TrainerPRO. Nabycie magazynu na bazie Usługi Partnerskiej oznacza oszczędności.

czytaj dalej...

2015
16
listopada

Marka TrainerPRO została Partnerem konferencji Football Players Zone

Dodane 16.11.2015 przez TrainerPRO

 

Misją marki TrainerPRO jest szeroko rozumiana profesjonalizacja polskiej piłki nożnej. Realizujemy nasze cele poprzez unikatowy charakter idei agencji analityczno-doradczej, a także kompleksową ofertę. Ponadto wyszukujemy i wspieramy interesujące projekty, o wysokiej wartości merytorycznej oraz ukierunkowane na podnoszenie poziomu określonych obszarów futbolu. Na to miano zasługuje konferencja "Football Players Zone - świadoma podróż przez karierę", która odbędzie się 13 grudnia na Stadionie Narodowym w Warszawie. Możemy oficjalnie poinformować, że zostaliśmy Partnerem tego przedsięwzięcia.

czytaj dalej...

2015
10
listopada

Kolejny numer "Asystenta Trenera" - także u nas

Dodane 10.11.2015 przez TrainerPRO

 

Regularnie przypominamy nie tylko o naszych Partnerach, ale również Usługach Partnerskich. Od pewnego czasu dostępny jest kolejny numer czasopisma "Asystent Trenera". Oczywiście, swój egzemplarz można zamówić także za pośrednictwem biura marki TrainerPRO. W cenie niższej od rynkowej.

czytaj dalej...

2015
4
listopada

WKS "Śląsk" we Wrocławiu kolejnym "Klubem otwartym na edukację Trenerów"

Dodane 04.11.2015 przez TrainerPRO

 

Projekt marki TrainerPRO marki o nazwie "Kluby otwarte na edukację Trenerów" spotyka się stopniowo z coraz większym odzewem. Dowodem na ten stan rzeczy jest inicjatywa WKS "Śląsk" we Wrocławiu, którego przedstawiciele wyszli z propozycją przystąpienia do współpracy z naszą agencją. Cieszymy się niezmiernie, że od tej chwili Trenerzy - wskazani przez markę TrainerPRO - będą mogli odbywać staże szkoleniowe także w naszym partnerskim Klubie.

czytaj dalej...

<< Nowsze ... 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 25 ... 27 ... 29 ... Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo