Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2014
4
grudnia

Prezent dla Klubów

Dodane 04.12.2014 przez TrainerPRO

 

Właściwie od pierwszego momentu, w którym marka TrainerPRO oficjalnie rozpoczęła działanie na rzecz polskiej piłki, otrzymujemy szczegółowe zapytania dotyczące współpracy. Trenerzy pytają o procedury rejestracyjne, proszą o rozszerzenie informacji na temat wszystkich przywilejów, czy zasięgają języka w zakresie Usług Fakultatywnych. Każda wiadomość nas cieszy i zdajemy sobie sprawę, że tak nowatorski projekt wymaga nieustannego tłumaczenia niuansów. Będziemy zawsze skrupulatnie rozwiewali Wasze wątpliwości. Dziś jednak przygotowaliśmy prezent dla Klubów - każdy przedstawiciel, który zechce bliżej poznać naszą agencję, otrzyma absolutnie darmową prezentację multimedialną, zaś pięć pierwszych Klubów ma zagwarantowaną dodatkową konsultację!

czytaj dalej...

2014
2
grudnia

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Dodane 02.12.2014 przez TrainerPRO

 

Wczoraj zainaugurowaliśmy działalność marki TrainerPRO. Chcąc podzielić się radością z tytułu nastania tej historycznej chwili, organizujemy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Zapraszamy serdecznie do udziału!

czytaj dalej...

2014
1
grudnia

Historyczny dzień

Dodane 01.12.2014 przez TrainerPRO

 

Kalendarz nieubłaganie wskazuje datę 1 grudnia 2014 roku. To na pewno dla mnie historyczny dzień, a może stać się także ważnym dla wielu Trenerów oraz Klubów. Jestem niezwykle dumny, że mogę oficjalnie ogłosić inaugurację marki TrainerPRO. Jeszcze nigdy w Polsce, ani też Europie, nie mieliśmy do czynienia z tak kompleksową ideą wsparcia rozwoju szkoleniowców, profesjonalizacji Klubów, jak również konsekwencją w wypracowaniu modelu zatrudniania Trenera o określonej charakterystyce. Naturalnie, mam na myśli profil pasujący do wyznaczonej koncepcji Klubu.

czytaj dalej...

<< Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo