Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
2
lutego

Poziom młodości

Dodane 02.02.2015 przez TrainerPRO

 

"Młodości, Ty nad poziomy wylatuj" - wołał w "Odzie do Młodości" Adam Mickiewicz. Tymczasem młodzi polscy trenerzy, urodzeni na przełomie lat 70. i 80., mają dziś problem z otrzymaniem prawdziwej szansy od działaczy. Takiej, by mogli wylecieć ponad poziom niższych klas rozgrywkowych. Ciągle w cenie są przede wszystkim szkoleniowcy z dużym doświadczeniem. To im na ogół daje się większy kredyt zaufania.

czytaj dalej...

2015
28
stycznia

iGol.pl został pierwszym Partnerem Medialnym marki TrainerPRO!

Dodane 28.01.2015 przez TrainerPRO

 

Piłka nożna to sport drużynowy. Najlepszy zawodnik potrzebuje odpowiednich kolegów wokół siebie. Sztab trenerski zazwyczaj składa się z kilku osób. Pion organizacyjny klubów dzieli się na różne działy. Dlatego również marka TrainerPRO będzie pomagała w wielostopniowym rozwoju szkoleniowców, jak również profesjonalizowała Kluby, przy wsparciu serwisu iGol.pl, który został naszym nowym Partnerem Informacyjnym.

czytaj dalej...

2015
27
stycznia

Rozmowa z Marcinem Gaborem

Dodane 27.01.2015 przez TrainerPRO

 

Na łamach portalu "iGol.pl" został opublikowany najnowszy wywiad z Marcinem Gaborem, założycielem marki TrainerPRO. Trener Gabor opowiada o interesujących kwestiach, związanych z agencją analityczno-doradczą. Zatrzymuje się przy temacie długofalowej strategii działania, przekazując także przemyślenia odnośnie stosunku środowiska piłkarskiego do nowatorskiego pomysłu. Pomysłodawca marki porusza w bezpośrednich słowach niedostatki rodzimego futbolu, wskazując na przyczyny obecnego stanu rzeczy. Nie brakuje także analizy dyskomfortu pracy szkoleniowca w polskich warunkach. Zapraszamy do lektury zapisu tej niezwykle ciekawej rozmowy!
 

czytaj dalej...

2015
22
stycznia

Kultura to standard profesjonalizmu Trenera

Dodane 22.01.2015 przez TrainerPRO

 

Doskonały temat na wielogodzinną akademicką dysputę stanowi kwestia profesjonalizmu Trenerów. A właściwie poszczególnych elementów, tworzących obraz szkoleniowca na najwyższym poziomie merytorycznym. W przyszłości marka TrainerPRO zamierza organizować spotkania problemowe, poświęcone konkretnemu zagadnieniu i wiele na to wskazuje, że pewna seria zostanie poświęcona właśnie wspomnianej materii. Uprzedzając nieco fakty, warto skupić się na jednej składowej - pułapie kultury osobistej oraz klasy zachowań.

czytaj dalej...

2015
19
stycznia

Wieść o marce TrainerPRO roznosi się po Europie

Dodane 19.01.2015 przez TrainerPRO

 

Marcin Gabor już wiele lat funkcjonuje w świecie piłki nożnej, dzięki czemu nawiązał liczne kontakty w europejskim futbolu. Od momentu powołania do życia marki TrainerPRO przedstawił agencję analityczno-doradczą w kilku krajach, zbierając gratulacje za kompleksowy pomysł oraz precyzyjne wykonanie. Jedną z opinii przedstawiamy w dalszej części artykułu.

czytaj dalej...

<< Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo