Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
22
lutego

Specjalna oferta na warsztaty piłkarskie w Krakowie!

Dodane 22.02.2015 przez TrainerPRO

 

Już w najbliższy piątek rozpocznie się IX odsłona niestandardowych warsztatów piłkarskich Marcina Gabora (Kraków, 27-28.02), odbywających się zwyczajowo pod nazwą "Piłka nożna - poznaj ją od nowa". Na ostatniej prostej mamy doskonałą ofertę dla zainteresowanych udziałem w najbliższym spotkaniu szkoleniowym.

czytaj dalej...

2015
15
lutego

Rozpoczynamy drugi konkurs

Dodane 15.02.2015 przez TrainerPRO

 

Jeszcze w grudniu ubiegłego roku, tuż po inauguracji działalności marki TrainerPRO, zorganizowaliśmy powitalny konkurs. Z radością przyjmowaliśmy każde zgłoszenie, każdą odpowiedź na konkursowe pytania. Dziś zaczynamy kolejną rywalizację, dzięki której możecie zdobyć bardzo ciekawe pakiety nagród. Wejdźcie do gry z agencją analityczno-doradczą!

czytaj dalej...

2015
13
lutego

Platforma Link2Sport kolejnym Partnerem agencji TrainerPRO

Dodane 13.02.2015 przez TrainerPRO

 

Wiedza to towar bardzo wartościowy, ale nie luksusowy. Dlatego opracowania, statystyki i specjalistyczne artykuły ze świata trenerów - autorstwa zespołu marki TrainerPRO - będą odtąd udostępnione jeszcze szerszej rzeszy czytelników. Dziś właśnie pierwsza w Europie agencja analityczno-doradcza dla szkoleniowców piłkarskich rozpoczęła współpracę z projektem Link2Sport, dostępnym na stronie www.link2sport.pl.

czytaj dalej...

2015
12
lutego

Żałosny bohater

Dodane 12.02.2015 przez TrainerPRO

 

Od dłuższego czasu planowałem odnieść się do historii człowieka, który latami mienił się trenerem. Hańbił przez dekady ten szlachetny zawód, stając się symbolem moralnego upadku. Ostatecznie został skazany prawomocnym wyrokiem za korupcję w piłce nożnej, co jednak nie przeszkodziło mu w wydaniu biografii i jednocześnie wcieleniu się w rolę rzutkiego celebryty. Wkrótce zostanie oficjalnie przedstawiony jako autor programu szkolenia dla Szkoły Piłkarskiej przy liceum ogólnokształcącym w Ulanowie. Janusz Wójcik zawsze może liczyć na pomoc bezmyślnej gawiedzi.

czytaj dalej...

2015
5
lutego

Klubowy folklor

Dodane 05.02.2015 przez TrainerPRO

 

Kilka tygodni temu, dokładnie 11 stycznia 2015 roku, został opublikowany tekst pod tytułem "Nieudolne zarządzanie Klubem na przykładzie Korony Kielce". Kto nie miał okazji, powinien zapoznać się ze wspomnianym artykułem, bowiem ukazuje on klasyczny brak profesjonalizmu w zarządzaniu polskimi klubami. Na końcu zadeklarowałem, że marka TrainerPRO zaoferuje pomoc w budowaniu silnej Korony. W rozwinięciu przedstawiam reakcję kieleckich działaczy.

czytaj dalej...

<< Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo