Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
17
kwietnia

X edycja warsztatów piłkarskich "Piłka nożna - poznaj ją od nowa" - w Katowicach

Dodane 17.04.2015 przez TrainerPRO

 

Historia warsztatów Marcina Gabora rozpoczęła się w 2010 roku, a już mamy przyjemność zaprosić na jubileuszowe spotkania. Zgodnie z tradycją, szkolenia przeznaczone są dla trenerów, dyrektorów sportowych, klubowych włodarzy, scoutów, piłkarzy, menedżerów, dziennikarzy oraz wszystkich innych osób, chcących poszerzyć horyzonty piłkarskie, posiąść fachową wiedzę i właściwie rozumieć piłkę nożną. X edycja warsztatów odbędzie się w Katowicach (08-09.06).

czytaj dalej...

2015
8
kwietnia

Ustawienia defensywne i ofensywne nie istnieją - analiza stereotypu

Dodane 08.04.2015 przez TrainerPRO

 

W polskiej piłce nie brakuje problemów. Jeden z kardynalnych to traktowanie taktyki, strategii, organizacji gry w kategoriach środków pomocniczych do osiągnięcia celu, a nie absolutnie najważniejszych aspektów, wokół których buduje się pozostałe składowe. Sytuację zdecydowanie pogarszają jeszcze wszechobecne stereotypy oraz uproszczenia, wynikające z niedostatecznej analizy poszczególnych elementów. Powtarzanie sloganów i – co gorsza – implementowanie ich do codziennej pracy trenerskiej prowadzi w ślepy zaułek.

W tym tekście przeanalizuję problematykę rzekomego „ustawienia defensywnego i ofensywnego”.

czytaj dalej...

2015
3
kwietnia

Głęboko przeżytych świąt Wielkiej Nocy!

Dodane 03.04.2015 przez TrainerPRO

 

Ostatnimi dniami aura niemal zimowa. Jednak ani pogoda, ani też zewnętrzne uczynki przedświąteczne się liczą, lecz pokłady złożone w każdym z nas. Wielkanoc to niezwykle ważny czas. Święta, które historycznie pokazują z jednej strony obłudę ludzką, a z drugiej potrzebę trudu i poświęcenia. Niech zmartwychwstały Jezus Chrystus pozwoli przeżyć ten okres głęboko, prawdziwie i wpłynie na to, by ludzie stali się lepsi. Oby triumfowało dobro, miłość, szczerość, oddanie i wzajemna pomoc, zaś wszelkie ludzkie przywary przynajmniej straciły na znaczeniu. Niech właściwe wartości determinują nasze życie, a pokusy obrócą się w niwecz. Rodzinne wielkanocne Święta to ogromny przywilej, natomiast refleksyjne chwile powinny stać się powinnością. Wszystkich wymienionych aspektów życzy marka TrainerPRO, z Marcinem Gaborem na czele.
 


2015
1
kwietnia

Ogrom wiedzy

Dodane 01.04.2015 przez TrainerPRO

 

Po świętach Wielkiej Nocy będziemy mieli niebywałą gratkę dla Trenerów oraz wszystkich osób zainteresowanych fachową wiedzą na temat piłki nożnej. Na stronie marki TrainerPRO opublikujemy dwa niezwykle interesujące artykuły autorstwa Marcina Gabora o tematyce taktycznej. Oba teksty zostały swego czasu opublikowane na łamach czasopisma "Asystent Trenera".
 

czytaj dalej...

<< Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo