Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
13
lutego

Platforma Link2Sport kolejnym Partnerem agencji TrainerPRO

Dodane 13.02.2015 przez TrainerPRO

 

Wiedza to towar bardzo wartościowy, ale nie luksusowy. Dlatego opracowania, statystyki i specjalistyczne artykuły ze świata trenerów - autorstwa zespołu marki TrainerPRO - będą odtąd udostępnione jeszcze szerszej rzeszy czytelników. Dziś właśnie pierwsza w Europie agencja analityczno-doradcza dla szkoleniowców piłkarskich rozpoczęła współpracę z projektem Link2Sport, dostępnym na stronie www.link2sport.pl.

Kim jest nasz nowy Partner Wspierający? Link2Sport to kompleksowa platforma komunikacyjna, umożliwiająca zebranie osób zainteresowanych i zajmujących się profesjonalnie sportem. Miejsce, gdzie specjaliści z różnych dyscyplin oraz dziedzin aktywności fizycznej mogą się komunikować, wymieniać informacje i prezentować swój dorobek. Przedsięwzięcie zapewnia użytkownikom narzędzia do tworzenia, publikowania, a także nawiązywania kontaktu z innymi osobami i organizacjami w branży.

Teksty TrainerPRO będą z comiesięczną częstotliwością zasilać Bazę Wiedzy projektu. Tym samym, pierwsza w Europie agencja analityczno-doradcza dla trenerów piłki nożnej stanie w jednym szeregu z bardzo znanymi, prestiżowymi w świecie sportu organizacjami oraz firmami - w tym m.in. z przedstawicielami medycyny, agencjami eventowymi oraz marketingowymi.

- Platforma Link2Sport ma kilka cech, przypominających markę TrainerPRO. Jest nowym projektem na rynku, a do tego posiada ambitne plany rozwoju. Powyższe aspekty przekonały mnie, że warto podjąć współpracę z tym interesującym podmiotem. Jestem przekonany, że inaugurowana właśnie kooperacja przyniesie agencji TrainerPRO wiele korzyści. Zależy mi na dotarciu do szerokiego grona odbiorców, z naciskiem na grupę docelową, a nowy Partner Wspierający może pomóc w realizacji tego przedsięwzięcia - mówi Trener Marcin Gabor, pomysłodawca i szef marki TrainerPRO.

Oprócz merytorycznej Bazy Wiedzy, Link2Sport oferuje także usługi społecznościowe dla partnerskich podmiotów - w tym blogi, kalendarz wydarzeń, forum oraz system komentarzy.

 

Wojciech Bajak

Powrót

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo