O TrainerPRO

TrainerPRO to nowatorski pomysł na skalę Europy, wynikający z ciągłego nieuporządkowania profilu trenerów, braku precyzyjnego dookreślenia własnej osoby jako trenera, fatalnego sposobu wyszukiwania oraz zatrudniania trenerów przez kluby, niezrozumienia potrzeby długofalowej pracy, jak również braku jakiejkolwiek jednolitej charakterystyki klubów (profil) oraz wyszukiwanych trenerów.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej

Obsługa prawna na rzecz Trenerów

Kancelaria Laszczyk logo Trenerzy stanowią obecnie grupę zawodową, charakteryzującą się niezwykle szerokim zakresem obowiązków oraz uniwersalnym spektrum oddziaływania. Dodatkowo, szkoleniowcy spotykają się - w ramach wykonywania profesji – z różnymi problemami formalnymi, często potrzebują wsparcia przy podpisywaniu umów, napotykając też na wątpliwości natury pozasportowej. Z powyższych powodów, niezwykle istotną sprawą jest zabezpieczenie prawne dobrze rozumianych interesów. Pamiętając doskonale także o tym aspekcie, marka TrainerPRO rozszerza ofertę „Usług Partnerskich” o kolejne świadczenie. Na bazie współpracy z „Kancelarią Radcy Prawnego Dariusz Laszczyk”, wszyscy Trenerzy będą mogli korzystać z pomocy naszego Partnera. Oczywiście, na preferencyjnych warunkach finansowych.

Uzupełnienie „Usług Partnerskich” o obsługę prawną Trenerów doskonale podkreśla dążenia marki TrainerPRO do zbudowania absolutnie komplementarnej oferty. Obok kompleksowego portfolio świadczeń agencji analityczno-doradczej, pojawiają się propozycje służące dalszej profesjonalizacji pracy szkoleniowców oraz wprowadzające dbałość o komfort działania.

„Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Laszczyk” świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi prawne na terenie całego kraju dla indywidualnych przedsiębiorców oraz dla spółek prawa handlowego. Specjalizuje się – jako jeden z niewielu podmiotów na terenie kraju – w prawie piłkarskim.

PrawoPiłkarskie.pl logo Marka TrainerPRO kooperuje również z wyodrębnionym działem Kancelarii o nazwie „PrawoPilkarskie.pl”. Ów departament zajmuje się obsługą prawną podmiotów, związanych z branżą piłkarską. Odbiorcami usług prawnych są w szczególności Kluby i Akademie piłkarskie oraz Trenerzy piłki nożnej. „PrawoPiłkarskie.pl” to zarazem specjalistyczny blog prawniczy, na którym na bieżąco omawiane są zagadnienia prawa związkowego Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz prawa międzynarodowego FIFA i UEFA, dotyczące statusu Zawodników czy Trenerów. Blog porusza również tematykę struktury prawnej, zarządzania oraz działalności podmiotów prawnych. Mowa o Klubach, Akademiach piłkarskich oraz spółkach prawa handlowego i jednostkach samorządu terytorialnego, które coraz częściej angażują się w biznes piłkarski.

Usługa świadczona przez naszych Partnerów – Wspierającego (Kancelaria) oraz Merytorycznego (PrawoPiłkarskie.pl) – została sklasyfikowana pod tytułem „Obsługa prawna na rzecz Trenerów”. Szkoleniowcy mogą korzystać z pomocy w następującym zakresie:

Jedną z cech „Usług Partnerskich” – poza wysokim poziomem merytorycznym świadczeń, wiarygodnością Partnera oraz koniecznością wpływu na profesjonalizm pracy szkoleniowca lub dbałością o jego interesy – jest cena. Nabycie usług naszych Partnerów za pośrednictwem marki TrainerPRO wiąże się z wyasygnowaniem zdecydowanie niższej kwoty od proponowanej przez Firmę standardowo. Nie inaczej dzieje się w przypadku „Kancelarii Radcy Prawnego Dariusz Laszczyk”. Naturalnie, Trenerzy zarejestrowani w bazie danych agencji mogą liczyć na najwyższy opust. Oto porównanie finansowe oferty:

Cena rynkowa Trenerzy niezarejestrowani Trenerzy zarejestrowani
roboczogodzina pracy prawnika od 150 zł +VAT 120 zł +VAT 80 zł +VAT
pakiet miesięczny 5 godzin 600 zł +VAT 525 zł +VAT 350 zł +VAT
pakiet miesięczny 10 godzin 1000 zł +VAT 900 zł +VAT 600 zł +VAT
pakiet miesięczny 20 godzin 1800 zł +VAT 1500 zł +VAT 1000 zł +VAT
pakiet miesięczny bez limitu godzin 6000 zł +VAT 3000 zł +VAT 2000 zł +VAT
pakiet roczny bez limitu godzin 50000 zł +VAT 22500 zł +VAT 15000 zł +VAT


Chęć skorzystania z obsługi prawnej należy zasygnalizować, kontaktując się z biurem marki TrainerPRO. Wówczas przekażemy Trenerowi unikatowe hasło, które będzie uprawniało do uzyskania odpowiedniego rabatu.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, również prosimy o kontakt z agencją.

Wsparcie prawne to bezpieczeństwo.