Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
25
września

Kilka słów o pierwszych warsztatach dla Trenerów Bramkarzy

Dodane 25.09.2015 przez TrainerPRO

 

21 września (poniedziałek) - w gościnnych progach Centrum Sportów Umysłowych na terenie Warszawy - odbyły się warsztaty pod nazwą "Bramkarz jako ważna część zespołu". Trener Rafał Skórski przez siedem godzin przedstawiał swoją wizję postrzegania Bramkarza, gry zawodnika na tej pozycji, procesu szkoleniowego, a także pracy z golkiperem. Debiut w roli prelegenta marki TrainerPRO wypadł nadzwyczaj okazale.

Szkolenia tematyczne stanowią jeden z ważniejszych punktów autorskiego programu agencji analityczno-doradczej, noszący nazwę "Edukacja Trenerów według TrainerPRO". Wielokrotnie już podkreślaliśmy, że warsztaty specjalistyczne zarezerwowane są dla Trenerów zarejestrowanych w bazie danych marki TrainerPRO. Jednak - ze względu na premierowy charakter spotkania - tym razem otworzyliśmy szkolenie dla wszystkich chętnych, nie wyróżniając szkoleniowców współpracujących. W przyszłości wrócimy do pierwotnego założenia, ponieważ tylko Trenerzy zarejestrowani mają dostęp do pełni świadczeń.

Po krótkim wprowadzeniu, dokonanym przez Marcina Gabora, inicjatywę przejął Rafał Skórski. Rozpoczął od części stricte teoretycznej. Przedstawił autorską treść postrzegania roli Bramkarza, a także rozumienia gry zawodnika na tej pozycji. Prowadzący omówił także poszczególne elementy strategiczno-taktyczne w działaniach golkipera, a odnoszące się do stylu oraz systemu gry drużyny. Na konkretnych przykładach, zaprezentowanych w formie fragmentów filmowych, wyjaśnił niuanse zachowań Bramkarzy. Trener Skórski posiłkował się również konkretnymi przykładami boiskowymi, ewentualne wątpliwości rozwiewając podcza pracy z tablicą taktyczną i naniesionymi rysunkami sytuacyjnymi. W trakcie warsztatów nie zabrakło również pochylenia się nad składowymi współpracy Trenera z golkiperem, prezentacji różnej typologii bramkarskiej, ale też pokazania kilku ciekawych ćwiczeń.

Niezwykle istotnym aspektem, stanowiącym pochwałę dla grupy szkoleniowej, stała się duża aktywność Uczestników. Dyskusje z prelegentem, pytania z sali, artykułowanie własnych przemyśleń. Wszelkie kanony faktycznych warsztatów zostały spełnione. Marka TrainerPRO cieszy się niezmiernie, że Trenerzy opuszczający salę podkreślali wysoki poziom warsztatów, potwierdzali mnogość zdobytej wiedzy oraz interesujący sposób organizacji oraz prowadzenia. Obecni na szkoleniu szkoleniowcy mogą kontynuować kooperację z naszą agencją. Tym bardziej, że otrzymali aż 15% rabatu na rejestrację w bazie danych. Kilku z Uczestników już skorzystało z tego przywileju, wnioskując o przesłanie dokumentów rejestracyjnych.

- Za nami pierwsze szkolenie w ramach programu "Edukacja Trenerów według TrainerPRO". Zgodnie z moimi założeniami, zakończone jednoznacznie pozytywnie. Rafał Skórski, pełniący funkcję Współpracownika ds. Trenerów Bramkarzy, to fachowiec wysokiej próby, więc autorskie spojrzenie na szerokie spektrum roli Bramkarza oraz pracy z zawodnikami na tej pozycji niewątpliwie będzie pomocne dla Uczestników. Skłoni do refleksji, skonfrontowania ze swoim bagażem doświadczeń, a także ewentualnej implementacji poszczególnych założeń. Jestem niezmiernie zadowolony z warsztatów oraz ciągłego rozwoju marki TrainerPRO - podsumował Marcin Gabor, Osoba Zarządzająca agencją.

Na koniec pragniemy podziękować zespołowi Centrum Sportów Umysłowych w Warszawie, a także restauracji z czeskimi specjałami "Vyceska", za profesjonale wsparcie w organizacji szkolenia, świadomą obsługę oraz sympatyczną postawę.

Informacje o kolejnych warsztatach będą pojawiały się, oczywiście, w kanałach komunikacyjnych marki TrainerPRO. Warto być z nami na bieżąco!

Powrót

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo