Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
3
marca

Inicjatywa Klubów zostanie nagrodzona

Dodane 03.03.2015 przez TrainerPRO

 

Jednym z ideologicznych filarów marki TrainerPRO jest pomoc w profesjonalizacji Klubów. Niezwykle bogata oferta wsparcia - o komplementarnym charakterze - umożliwia podmiotom sportowym otwarcie nowego rozdziału w konkteście organizacyjnym, sportowym oraz finansowym. Gwarantujemy dostępność wszystkim Klubom od Ekstraklasy do IV ligi, ale nie przejdziemy także obojętnie wobec zdeterminowanych przedstawicieli niższej klasy rozgrywkowej. Szczególnie zaś chcemy nagrodzić włodarzy klubowych, przejawiających inicjatywę w kierunku poszukiwania profesjonalizmu. Na bazie tego przesłania przygotowaliśmy ofertę specjalną.

Szerokie spektrum profesjonalizacji Klubów, ich systematyczny rozwój oraz stałe podnoszenie jakości działania służą nie tylko samym podmiotom sportowym, ale wszystkie te aspekty pozwalają również kreować lepszą przyszłość Trenerów. Polityka budowania Klubów i sposób postrzegania sportowej rzeczywistości w prostej linii oddziałują na komfort lub dyskomfort funkcjonowania szkoleniowców. Aby ten system naczyń połączonych doczekał się pozytywnych przemian, należy zadbać o wszystkie składowe.

Marka TrainerPRO oferuje autorski program edukacyjny dla Trenerów, koncentrujący się na wielostopniowym progresie szkoleniowców i profesjonalizacji ich pracy. Trenerzy mogą korzystać z różnych możliwości współpracy, jednak postęp w polskiej piłce nożnej nie będzie możliwy bez Klubów, działających na wysokim poziomie merytorycznym. Kilka miesięcy temu zainaugurowaliśmy długofalowy proces, mający na celu uświadamianie działaczy odnośnie potrzeby dokonywania głębokich zmian. Czynimy to w sposób aktywny, lecz zamierzamy też docenić ludzi zarządzających Klubami, którzy rozumieją powagę sytuacji i czynią starania, by obecny stan rzeczy zmienić.

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę specjalną, opartą na następujących warunkach:

1. Czas trwania promocji

03.03.2015 - 30.06.2015

2. Klasy rozgrywkowe

Ekstraklasa - IV liga (po akceptacji - również Kluby niższej klasy rozgrywkowej)

3. Działanie konieczne do wykonania przez Klub

Z promocji może skorzystać Klub, którego działacze z własnej inicjatywy skontaktują się z marką TrainerPRO.

4. Przywileje

Po wykonaniu działania opisanego w punkcie nr 3, Klub może skorzystać z rabatów na współpracę z agencją analityczno-doradczą.

25% - Stworzenie Profilu Trenera oraz Zdefiniowanie Kryteriów Wyszukiwania

20% - pozostałe punkty oferty kooperacji z Klubami

 

Zmieniajmy razem polski futbol - zmieniajcie z nami swoje Kluby!

Powrót

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo